Dobrý den mé jméno je Nikoleta, bydlím v Bratislavě a touto cestou se s vámi chci podělit o mou zkušenost s tímto zázračným olejem.

Před méně než 2 roky mi zjistili hypofunkci štítné žlázy. Bývalo mi nenormální špatně, protože hormony si opravdu doslova dělali, co chtěli, nepřeji nikomu. Lékaři začali samozřejmě s léčbou, čím jiným než hormony Euthyrox, nejdříve malé dávky, pak větší a větší, tak jsem je poslouchala jako ovečka. Myslím si, že lékaři to léčí jako na pásu. Když jsem začala pociťovat nežádoucí účinky hormonů, tak jsem to řekla lékařce a zároveň jsem je vysadila. Podle nich neúnosné jak si to představuji. Já jsem si zjistila, co to vlastně ta hypofunkce znamená a zjistila jsem, že je to nedostatek jódu v těle. Kamarádka mi poradila váš olej, který je sice dost drahý, ale zdraví je k nezaplacení. Že ať ho vyzkouším, tak jsem i.

Byla jsem na kontrole u lékařky a řekla jsem jí, že neberu hormony a tak no co myslíte? Nechtěla o tom ani slyšet …. brala jsem nadále váš olej a šla jsem na kontrolu k jinému lékaři a podívejme se, diagnóza: NENÍ POTřEBNÝ ŽÁDNÁ LÉČBA !!!!!! 🙂

A to vše jen díky mému odhodlání a vašemu oleji. Tímto se chci velmi poděkovat za možnost a vyřešení mého zdraví díky přírodní léčbě. Chtěla bych každému říct, aby se nebál vyzkoušet nejdříve přírodní léčbu než začne do sebe sypat tu chemii pod názvem LÉKY. Děkuji.

Nikoleta, 30 let