Fortuna Vitae – dávkování

Dávkování Fortuna Vitae obecně:
Dospělí 10 ml denně = 1 polévková lžíce, nejlépe ráno (5 ml obsahuje 100 mikrogramů jódu, což představuje 67% DDD doporučené denní dávky pro dospělé). Děti od 3 do 12 let 3 ml.

Dávkování Fortuna Vitae v případě užívání hormonů na štítnou žlázu:
V případě užívání léků, které ovlivňují funkci štítné žlázy (např. Euthyrox, thyroxin, Thyrozol …) je možné začít s jejich postupným snižováním až do úplného vysazení. V principu platí: jakmile začnete užívat Fortuna Vitae, doporučuje se snížit dávku hormonů o 25 mikrogramů. Úprava funkce štítné žlázy je u každého individuální, rádi bezplatně poradíme.

V případě autoimunitního onemocnění, ale také při zánětech, cystách, strumy a jiných komplikacích ve spojitosti se štítnou žlázou, nás prosím kontaktujte na mailu poradenstvi@jodvita.cz. Zde Vám rádi poskytneme dodatečné informace s ohledem na specifikaci vaší komplikace ve spojitosti se štítnou žlázou.

Při odběru krve nalačno, neužívat ani přípravek Fortuna Vitae.

Před vyšetřením CT, MR, rentgen … se doporučuje užít den před a po vyšetření 3 x 10 ml Fortuna Vitae.

prevence radiace – bezpečná ochrana před radiaci
Bezpečná ochrana i prevence před radioaktivním zářením bez obavy z předávkování
Doporučené dávkování při zvýšené radiaci:

2 dny 4 x 10 ml během dne
2 dny 3 x 10 ml
3 dny 2 x 10 ml
pak pokračujeme 1 x 10 ml ráno
účinná pomoc při zasažení radiací
(Organicky vázaným jódem není možné se předávkovat)

Při autoimunitním onemocnění štítné žlázy, cystách, tělíscích, či jiných útvarech v oblasti štítné žlázy nás můžete kontaktovat na poradenstvi@jodvita.cz, kde Vám diskrétně odpovíme.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Dýňový olej s aktivním organicky vázaným jódem

Projít do obchodu

Reference

Tekvicový olej mohu jen doporučit, klidně poskytnu na sebe telefonní číslo, pokud budete chtít vědět více o mé zkušenosti. A zároveň bych chtěla poděkovat p. Nogové za její vstřícný přístup, cenné rady ohledně derivátových lázní. Člověk často zjistí, že ty nejcennější rady jsou zdarma, určitě se na ni obraťte, pomůže vám, to je moje zkušenost.

Celá reference >

Daniela, 36 let

Mám problémy se štítnou žlázou, hledala jsem i jinou možnost jak si hladiny hormonu upravit, no a lékařka mi tvrdila, že nic jiného než předepisované léky není. No hledat jsem nepřestávala, hnala nás s manželem touha mít dítě. Pak jak jsem začala užívat Fortuna Vitae jsem se nejen lépe cítila (byla jsem klidnější, lépe jsem dýchala, více jsem vládala), ale podařilo se mi i otěhotnět, i když mi gynekolog ještě mírně upravoval léky hormony.

Celá reference >

Magdalena, 30 let

Jsem velmi vděčná, že jsem Vás našla na internetových stránkách. Každý měsíc si objednávám tento úžasný olej, který je mým elixírem života. I lékař se diví, že mám takové dobré výsledky se štítnou žlázou. Nechci prozradit tajemství, že namísto předepsaných léků beru olej. Mně to pomáhá, proto jej doporučuji každému, kdo má problémy se štítnou žlázou.

Celá reference >

Emma, 59 let