Fortuna Vitae – historie

Originál dýňový olej s aktivním organickým jódem prof. Turianici prošel následujícím vývojem:
Původní produkt Fortuna Vita byl nahrazen názvem Fortuna Vitae – ORIGINÁL prof. Turianici. Kromě produktu Fortuna Vitae není na trhu žádný jiný produkt prof. Ing. Ivana Turianici, DrSc. Organicky vázaný jód v oleji je široce patentově chráněn Úřadu průmyslového vlastnictví ČR. Prof. Ing. Ivan Turianici, DrSc. se distancuje od jakýchkoliv přípravků, které deklarují organickou formu jódu a snaží se tak napodobit unikátní vlastnosti tohoto jedinečného produktu.

Na každé láhvi Fortuna Vitae je nyní na přední etiketě fotografie prof. Turianici.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Dýňový olej s aktivním organicky vázaným jódem

Projít do obchodu

Reference

Tekvicový olej mohu jen doporučit, klidně poskytnu na sebe telefonní číslo, pokud budete chtít vědět více o mé zkušenosti. A zároveň bych chtěla poděkovat p. Nogové za její vstřícný přístup, cenné rady ohledně derivátových lázní. Člověk často zjistí, že ty nejcennější rady jsou zdarma, určitě se na ni obraťte, pomůže vám, to je moje zkušenost.

Celá reference >

Daniela, 36 let

Mám problémy se štítnou žlázou, hledala jsem i jinou možnost jak si hladiny hormonu upravit, no a lékařka mi tvrdila, že nic jiného než předepisované léky není. No hledat jsem nepřestávala, hnala nás s manželem touha mít dítě. Pak jak jsem začala užívat Fortuna Vitae jsem se nejen lépe cítila (byla jsem klidnější, lépe jsem dýchala, více jsem vládala), ale podařilo se mi i otěhotnět, i když mi gynekolog ještě mírně upravoval léky hormony.

Celá reference >

Magdalena, 30 let

Jsem velmi vděčná, že jsem Vás našla na internetových stránkách. Každý měsíc si objednávám tento úžasný olej, který je mým elixírem života. I lékař se diví, že mám takové dobré výsledky se štítnou žlázou. Nechci prozradit tajemství, že namísto předepsaných léků beru olej. Mně to pomáhá, proto jej doporučuji každému, kdo má problémy se štítnou žlázou.

Celá reference >

Emma, 59 let