Fortuna Vitae – účinky

Fortuna Vitae má blahodárné účinky na fungování celého organismu, a ten funguje nejlépe tehdy, když je zajištěn správný chod celého endokrinního systému včetně štítné žlázy.

Štítnou žlázu můžeme přirovnat ke generálnímu řediteli velkého podniku. Pokud má štítná žláza přeměněn a uskladněn organický jód v dostatečném množství, pak může zajistit řádnou správu i dalších žláz s vnitřní sekrecí – brzlík, slinivku, slinivka břišní, epifýza, vaječníky, varlata, nadledviny a také játra. Vedle toho správné fungování štítné žlázy se zabezpečením optimální hormonální regulace metabolismu prakticky není možné v podmínkách ekologicky podmíněného jodového deficitu. Proto náš unikátní doplněk stravy Fortuna Vitae je nejlepším zdrojem aktivního organicky vázaného jódu.

Fortuna Vitae plní adaptivní funkci (co se týče příjmu jódu) a také podporuje produkci hormonů potřebných pro regulaci a kontrolu správnosti průběhu všech biochemických i fyziologických procesů odpovědných za zdraví a jeho ochranu.

Účinky Fortuna Vitae:

  • normalizuje funkci štítné žlázy
  • je prevencí vzniku mozkové mrtvice, infarktu, civilizačních chorob včetně nádorových onemocnění, cyst a myomů
  • předchází vzniku osteoporózy a osteopenie a je účinná při již rozvinutém onemocnění, zlepšuje zapojení vápníku do kostí a zubní skloviny
  • efektivně řeší ekologicky podmíněný jódový deficit
  • chrání organismus od tvorby a hromadění volných radikálů i od poškozování buněk a tkání
  • zlepšuje detoxikační činnost jater
  • působí příznivě na nervovou soustavu (vlasy, nehty, pokožka)
  • zlepšuje paměť, fyzický výkon, reakční čas, likviduje únavu
  • zvyšuje práceschopnost organismu, zabezpečuje duševní rovnováhu
  • zajišťuje správný rozvoj mozku u dětí, vysoký intelekt u dětí i dospělých

Fortuna Vitae je účinná při všech onemocněních funkce štítné žlázy a umožňuje její regeneraci. Jedná se především o hypofunkci a hyperfunkci štítné žlázy.

Fortuna Vitae je účinná i v případě užívání umělých syntentických hormonů, viz dávkování.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Dýňový olej s aktivním organicky vázaným jódem

Projít do obchodu

Reference

Tekvicový olej mohu jen doporučit, klidně poskytnu na sebe telefonní číslo, pokud budete chtít vědět více o mé zkušenosti. A zároveň bych chtěla poděkovat p. Nogové za její vstřícný přístup, cenné rady ohledně derivátových lázní. Člověk často zjistí, že ty nejcennější rady jsou zdarma, určitě se na ni obraťte, pomůže vám, to je moje zkušenost.

Celá reference >

Daniela, 36 let

Mám problémy se štítnou žlázou, hledala jsem i jinou možnost jak si hladiny hormonu upravit, no a lékařka mi tvrdila, že nic jiného než předepisované léky není. No hledat jsem nepřestávala, hnala nás s manželem touha mít dítě. Pak jak jsem začala užívat Fortuna Vitae jsem se nejen lépe cítila (byla jsem klidnější, lépe jsem dýchala, více jsem vládala), ale podařilo se mi i otěhotnět, i když mi gynekolog ještě mírně upravoval léky hormony.

Celá reference >

Magdalena, 30 let

Jsem velmi vděčná, že jsem Vás našla na internetových stránkách. Každý měsíc si objednávám tento úžasný olej, který je mým elixírem života. I lékař se diví, že mám takové dobré výsledky se štítnou žlázou. Nechci prozradit tajemství, že namísto předepsaných léků beru olej. Mně to pomáhá, proto jej doporučuji každému, kdo má problémy se štítnou žlázou.

Celá reference >

Emma, 59 let