prof. Ing. Ivan Turianica, DrSc.

Prof. Turianica pochází z Užhorodu, kde působil jako vědec i pedagog na lékařské fakultě 37 let.

Prof. Ing. Ivan Turianici, DrSc. se věnoval více než 40 let výzkumem v oblasti biochemie. Ve svých studiích se zabýval především potřebou jódu pro život a v souvislosti s tím i správným fungováním štítné žlázy. Prof. Turianici zkoumal funkce štítné žlázy v souvislosti s ekologicky podmíněným jodovým deficitem v celé škále živočišné říše od nejmenšího hmyzu až po velká zvířata, včetně člověka. Právě z těchto výzkumů pochází jeho proslulý výrok, který prof. Turianici i dnes často používá:

„Kde je jód, tam může být i život. Kde je život, tam musí být jód.“

O významnosti jeho vědeckých prací svědčí i ocenění z Cambridge, které se udělují jednou za čtyři roky. Prof. Ing. Ivan Turianici, DrSc. získal titul Člověk 21. století, a to hned dvakrát po sobě v roce 2004 a 2008.

Po příchodu na Slovensko působil na katedře výživy České zemědělské univerzity v Nitře.

V současnosti se prof. Turianici stále aktivně věnuje zvelebování svého celoživotního díla.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Dýňový olej s aktivním organicky vázaným jódem

Projít do obchodu

Reference

Tekvicový olej mohu jen doporučit, klidně poskytnu na sebe telefonní číslo, pokud budete chtít vědět více o mé zkušenosti. A zároveň bych chtěla poděkovat p. Nogové za její vstřícný přístup, cenné rady ohledně derivátových lázní. Člověk často zjistí, že ty nejcennější rady jsou zdarma, určitě se na ni obraťte, pomůže vám, to je moje zkušenost.

Celá reference >

Daniela, 36 let

Mám problémy se štítnou žlázou, hledala jsem i jinou možnost jak si hladiny hormonu upravit, no a lékařka mi tvrdila, že nic jiného než předepisované léky není. No hledat jsem nepřestávala, hnala nás s manželem touha mít dítě. Pak jak jsem začala užívat Fortuna Vitae jsem se nejen lépe cítila (byla jsem klidnější, lépe jsem dýchala, více jsem vládala), ale podařilo se mi i otěhotnět, i když mi gynekolog ještě mírně upravoval léky hormony.

Celá reference >

Magdalena, 30 let

Jsem velmi vděčná, že jsem Vás našla na internetových stránkách. Každý měsíc si objednávám tento úžasný olej, který je mým elixírem života. I lékař se diví, že mám takové dobré výsledky se štítnou žlázou. Nechci prozradit tajemství, že namísto předepsaných léků beru olej. Mně to pomáhá, proto jej doporučuji každému, kdo má problémy se štítnou žlázou.

Celá reference >

Emma, 59 let