Štítná žláza a stres

Možná si kladete otázku proč v minulosti člověk netrpěl onemocněními štítné žlázy do takové míry jako je tomu dnes. Vždyť v 50-tých letech se začalo s jódem kuchyňské soli. Ano, je to pravda – byl to na tu dobu skutečně výborný počin, čímž se začalo předcházet kretenismu u novorozenců.

V dnešní hektické době nejenže méně solíme, ale potřeba jódu je především přímo úměrná psychické zátěži, stresu, napětí, emocím. Zpracováním tak obrovského množství informací je opět nutná vyšší dávka jódu v organické formě. To samozřejmě následně vede ke zvýšené zátěži na štítnou žlázu. Když mluvíme o jakékoli vyšší zátěži, stačí si uvědomit jak jsme žili před 100 lety (nároky v zaměstnání, rychlost pohybu a komunikace mezi lidmi …). Asi těžko bychom tehdy hledali mobil, televize, fax, dopravní zácpy, všudypřítomné reklamy apod.

Právě zde je nezastupitelné místo pro výrobek Fortuna Vitae – originál prof. Turianici s aktivním organicky vázaným jódem na podporu funkce štítné žlázy.

Pokud štítná žláza není v dobré kondici, pak je snížená odolnost vůči stresu, pomalejší reakce na podněty z okolí a zvýšená únava.

I zde vidíme jako psychika a fyzické zdraví spolu úzce souvisí.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Dýňový olej s aktivním organicky vázaným jódem

Projít do obchodu

Reference

Tekvicový olej mohu jen doporučit, klidně poskytnu na sebe telefonní číslo, pokud budete chtít vědět více o mé zkušenosti. A zároveň bych chtěla poděkovat p. Nogové za její vstřícný přístup, cenné rady ohledně derivátových lázní. Člověk často zjistí, že ty nejcennější rady jsou zdarma, určitě se na ni obraťte, pomůže vám, to je moje zkušenost.

Celá reference >

Daniela, 36 let

Mám problémy se štítnou žlázou, hledala jsem i jinou možnost jak si hladiny hormonu upravit, no a lékařka mi tvrdila, že nic jiného než předepisované léky není. No hledat jsem nepřestávala, hnala nás s manželem touha mít dítě. Pak jak jsem začala užívat Fortuna Vitae jsem se nejen lépe cítila (byla jsem klidnější, lépe jsem dýchala, více jsem vládala), ale podařilo se mi i otěhotnět, i když mi gynekolog ještě mírně upravoval léky hormony.

Celá reference >

Magdalena, 30 let

Jsem velmi vděčná, že jsem Vás našla na internetových stránkách. Každý měsíc si objednávám tento úžasný olej, který je mým elixírem života. I lékař se diví, že mám takové dobré výsledky se štítnou žlázou. Nechci prozradit tajemství, že namísto předepsaných léků beru olej. Mně to pomáhá, proto jej doporučuji každému, kdo má problémy se štítnou žlázou.

Celá reference >

Emma, 59 let