Význam jódu

Nedostatek jódu významně ovlivňuje všechny funkce v lidském organismu. Častokrát si tento nedostatek ani neuvědomujeme přesto, že bydlíme často unavení, podráždění, nervózní nebo trpíme nedostatkem spánku.

Jód v našem těle zajišťuje správnou činnost štítné žlázy, přispívá tím ke zlepšení našeho psychického a fyzického zdraví. Posiluje imunitní systém, reguluje růst a vývoj, zvyšuje celkovou energii organismu, podporuje srdečně-cévní systém a mozkovou činnost, reguluje hladinu cukru v krvi, zvyšuje IQ také schopnost soustředění.

Jód je prvek, který se vyskytuje všude, ale jeho rozložení na zemském povrchu je výrazně nerovnoměrné. Nejvíce je v přímořských, nejméně v hornatých zemích. Nejpřirozenějším zdrojem jódu pro náš organismus jsou mořské ryby (losos, tuňák, makrela), ústřice, krabi, řasy, mořská voda a sůl, některé minerálky, čokoládové boby, vejce, mléko, citrony, mrkev, špenát, brokolice, česnek, cibule, bazalka, atd.

Jódový deficit v našem organismu oslabuje imunitu a také negativní dopad na činnost všech vnitřních orgánů. S jeho nedostatkem souvisí zpomalené reflexy, snížené IQ, poruchy soustředění, křeče, anémie, vysušování pokožky a lámavost nehtů, vypadávala vlasů. deprese, ztráta energie, neprokrvení končetin, potíže s vylučováním, otoky, předčasný porod, vrozené vývojové vady, kretenismus, rozvoj strumy, poruchy pohlavních funkcí nebo vznik některých nádorů.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Dýňový olej s aktivním organicky vázaným jódem

Projít do obchodu

Reference

Tekvicový olej mohu jen doporučit, klidně poskytnu na sebe telefonní číslo, pokud budete chtít vědět více o mé zkušenosti. A zároveň bych chtěla poděkovat p. Nogové za její vstřícný přístup, cenné rady ohledně derivátových lázní. Člověk často zjistí, že ty nejcennější rady jsou zdarma, určitě se na ni obraťte, pomůže vám, to je moje zkušenost.

Celá reference >

Daniela, 36 let

Mám problémy se štítnou žlázou, hledala jsem i jinou možnost jak si hladiny hormonu upravit, no a lékařka mi tvrdila, že nic jiného než předepisované léky není. No hledat jsem nepřestávala, hnala nás s manželem touha mít dítě. Pak jak jsem začala užívat Fortuna Vitae jsem se nejen lépe cítila (byla jsem klidnější, lépe jsem dýchala, více jsem vládala), ale podařilo se mi i otěhotnět, i když mi gynekolog ještě mírně upravoval léky hormony.

Celá reference >

Magdalena, 30 let

Jsem velmi vděčná, že jsem Vás našla na internetových stránkách. Každý měsíc si objednávám tento úžasný olej, který je mým elixírem života. I lékař se diví, že mám takové dobré výsledky se štítnou žlázou. Nechci prozradit tajemství, že namísto předepsaných léků beru olej. Mně to pomáhá, proto jej doporučuji každému, kdo má problémy se štítnou žlázou.

Celá reference >

Emma, 59 let